Späť

Aké košele musíte mať?

Počet prezretí: 536

Pre život muža potrebujete bielu, čiernu a modrú košeľu. Biela pánska košeľa sa hodí pre všetky spoločenské udalosti. Tmavú pánsku košeľu oblečte na večernú párty. Kvalitné spoločenské košele potrebuje každý muž. Modrá košeľa je najčastejšou farbou v zamestnani.

Aké košele musíte mať?

Biela košeľa je základom šatníka

V pánskom šatníku by ste mali mať aspoň štyri košele. V prvom rade potrebujete čisto bielu košeľu. Voľte jednoduchý strih z kvalitnej pevnej látky, ktorá nepresvitá. Nie je nutné mať iba biele košele, ktoré sú pre všedné dni predsa len trochu nudné.

Tmavé farby pre Casual štýl

Tmavá, alebo dokonca čierna pánska košeľa sa tiež hodí. Na večernú párty a nočný život je čierna slim košeľa vynikajúca voľba.

Modrá je dobrá

Svetlo modrá košeľa patrí k najpopulárnejším odtieňom spoločenských košieľ vôbec. Modrá košeľa sa dobre kombinuje s kravatou a sakom. Modrá košeľa je do zamestnania ideálnou voľbou.

Pre vysoko spoločenské udalosti si vyberte pánsku košeľu s francúzskou manžetou. Dvojitá zahnutá manžeta môže byť zvýraznená lesklými manžetovými gombíkmi, alebo aspoň farebnými manžetovými uzlíky.

Diskusia

(0 komentářů)

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.