Aké košele musíte mať?

Pre život muža potrebujete bielu, čiernu a modrú košeľu. Biela pánska košeľa sa hodí pre všetky spoločenské udalosti. Tmavú pánsku košeľu oblečte na večernú párty. Kvalitné spoločenské košele potrebuje každý muž. Modrá košeľa je najčastejšou farbou.

Aké košele musíte mať?

V pánskom šatníku by ste mali mať aspoň štyri košele. V prvom rade potrebujete čisto bielu košeľu. Voľte jednoduchý strih z kvalitnej pevnej látky, ktorá nepresvitá. Nie je nutné mať iba biele košele, ktoré sú pre všedné dni predsa len trochu nudné.

Tmavá, alebo dokonca čierna pánska košeľa sa tiež hodí. Na večernú párty a nočný život je čierna slim košele vynikajúca voľba.

Svetlo modrá košeľa patrí k najpopulárnejším odtieňom spoločenských košieľ vôbec. Modrá košeľa sa dobre kombinuje s kravatou a sakom. Modrá košeľa je do zamestnania ideálnou voľbou.

Pre vysoko spoločenské udalosti si vyberte pánsku košeľu s francúzskou manžetou. Dvojitá zahnutá manžeta môže byť zvýraznená lesklými manžetovými gombíkmi, alebo aspoň farebnými manžetovými uzlíky.

Diskusia

(0 komentářů)

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie