Späť

Aké košele musíte mať?

Počet prezretí: 1972

Pre život potrebujete bielu, čiernu a modrú košeľu. Biela pánska košeľa sa hodí pre všetky spoločenské udalosti. Tmavú pánsku košeľu oblečte na večernú párty. Modrá košeľa je najčastejšou farbou v zamestnani. Kvalitné spoločenské košele potrebuje každý muž.

Aké košele musíte mať?

Biela košeľa je základom šatníka

V pánskom šatníku by ste mali mať aspoň štyri košele. V prvom rade potrebujete čisto bielu košeľu. Voľte jednoduchý strih z kvalitnej pevnej látky, ktorá nepresvitá. Luxusná biela košeľa môže byť so zapínaním manžety na manžetové gombíky. Táto košeľa je najviac elegantná a hodí sa na svadby. Nie je nutné mať iba biele košele, ktoré sú pre všedné dni predsa len trochu nudné.

Tmavé farby pre Casual štýl

Tmavá, alebo dokonca čierna pánska košeľa sa tiež hodí. Na večernú párty a nočný život je čierna slim košeľa vynikajúca voľba. Ďalšie obľúbené farby na party košele sú vínová, fialová, bordová, hnedá. Voľnočasové košele majú mať dlhé rukávy. Ak vám rukávy prekážaju, tak si ich vyhrnte. Krátky rukáv je vhodný len na letné Hawaii košele.

Modrá je dobrá [najlepšia]

Svetlo modrá košeľa patrí k najpopulárnejším odtieňom spoločenských košieľ vôbec. Modrá košeľa sa dobre kombinuje s kravatou a sakom. Modrá košeľa je do zamestnania ideálnou voľbou. Modrá je farbou biznisu.

Pre vysoko spoločenské udalosti si vyberte pánsku košeľu s francúzskou manžetou. Dvojitá zahnutá manžeta môže byť zvýraznená lesklými manžetovými gombíkmi, alebo aspoň farebnými manžetovými uzlíky.

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.