Späť

Ružová košeľa a doplnky

Počet prezretí: 2244

Pánska spoločenská košeľa ružová do obleku. Ružová košeľa je moderná. Obľúbená modrá košeľa s ružovým vzorom. Muž v ružovej košeli dáva najavo svoje sebavedomie. Tmavý odtieň ružovej sa bežne pre pánske košele nepoužíva.

Ružová košeľa a doplnky

Ružová farba pánskej košele vyjadruje mladistvosť a sebavedomie

Pánske košele v ružových odtieňoch pre nás objavili len nedávno vizionářští módni návrhári, ktorí v ​​ružovej vidia potenciál ako vyobraziť moderného mladého muža.

Muži v ružových tónoch košelí dávajú najavo svoje vysoké sebavedomie a zároveň nie celkom bežnou citlivú stránku mužskej populácie.

Z čisto estetického pohľadu na vec by odtiene svetloružovej mali voliť muži s tmavším odtieňom pleti a tmavých vlasov. Tmavý odtieň ružovej sa bežne pre pánske košele nepoužíva. Vhodným doplnkom k základnej ružovej farbe košele je jemný zvislý prúžok a káro - kocky. Vzorovaná látka košele a kombinácia s bielou celkovo zjemnia a obohatí pohľad na košelu.

Kto si na čisto ružovú pánsku košeľu z akéhokoľvek dôvodu netrúfne, tak môže zvoliť ružový vzor ako doplnok k inej podkladovej farbe, najmä modrej. Základný modrý prúžok košele s decentnou ružovou linkou patrí medzi najobľúbenejšie farebné kombinácie business a casual košelí.

Nezabudnite, že ružová, žltá a hnedá sú typickými letnými farbami, ktoré na pánskych košeliach vyzerajú báječne.

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.