Späť

Voňavý darček ku každému nákupu v eshope SmartMen.sk

Počet prezretí: 1022

Vrecúško sušenej levandule v darčekovom balení pridávame ku každému nákupu v eshope nielen s pánskymi košeľami značky SmartMen.

Voňavý darček ku každému nákupu v eshope SmartMen.sk

Vážime si našich zákazníkov

eshope výrobca pánskych košieľ značky SmartMen sme premýšľali, ako potešiť každého zákazníka aspoň malym darčekom. Veľmi si vážime každého, komu sa páči naše pánske košele a doplnky a je ochotný si ich zakúpiť a vyskúšať.

Pre objednávky nad € 80 tradične pribaľujeme jeden pár pánskych ponožiek do spoločenskej obuvi.

Vrecúško so sušenou levanduľou

Malým darčekom sme chceli potešiť každého zákazníka, ktorými nie sú len muži ale skôr ženy, ktoré kupujú pánske košele svojím mužom. Voňavé levanduľové vrecúško príjemne prevoni Vašu šatníkovu skrieň. Sušená levanduľa sa tiež používa na relaxáciu a na navodenie pohody v domácnosti. V blízkosti oblečenie vykoná kvet sušenej levandule aj praktickú funkciu a to ako odpudzovač molí, ktorý je zo 100% "bio".

Ku každej košeli levanduľové vrecúško! Ďakujeme za Vašu dôveru pri nákupe pánskych košieľ značky SmartMen priamo od výrobca.

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.