Sveter a pánska košeľa

Značky

Farebný pánsky sveter doplní spoločenskú košeľu v chladných dňoch. Pastelové farby svetrov sú v móde. Pánska košeľa s kravatou vynikne vo svetri s lemom do písmena V. Ľahké pánske svetre sú vyrobené z vlny, bavlny a kašmíru.

Sveter a pánska košeľa

Ak ste si neobľúbili športové saká, potom sveter oblečený cez pánsku košeľu je vynikajúca voľba pre chladné počasie. Nehovoríme o pletených svetroch s losom, ktorý ste objavili vlani pod vianočným stromčekom.

Ľahké svetre sú spravidla vyrobené z vlny, bavlny a kašmíru. Pánske svetre ku košeliam sú bez zipsu a bez zapínanie na gombíky. Okolo krku sú utkané do tvaru písmena V, alebo do oblúka. Golier pánske košele, respektíve špičky goliera, môžete zasunúť pod lem svetra, alebo voľne položiť cez sveter. Žiadne pravidlá nie sú predpísané.

Zľavový kupón na €4 v eshope SmartMen.sk

Pánsku košeľu bez kravaty nezapíname na posledný gombík ani pod svetrom. Pánska kravata sa lepšie vyníma pod svetrom s lemom do tvaru V.

Farebných odtieňov pánskych svetrov je nepreberné množstvo. Celý sivý a čierny sveter patrí ku klasike. Dnes sú tieto odtiene príliš nudné. V móde sú pastelové farby. Oranžová, žltá, červená, zelená sú farby, z ktorých by ste mať pánsku košeľu nechceli, ale jednofarebné svetre Vaše oblečenie príjemne oživia.

Pánsky sveter by nemal hýriť vzormi. Vodorovné pruhy a kára vyberajte nanajvýš opatrne. Pri voľbe farby svetra dbajte na zlaté pravidlo o maximálne troch farbách. Kombinujte košeľu, kravatu a sveter podľa primárnej, alebo sekundárnej farby ako na košeľu, tak na kravate.

Keďže je sveter ďalšou vrstvou oblečenia, voľte ako pre košeľu tak pre sveter priliehavý slim strih (pokiaľ Vám to postava trošku dovolí). Nezabudnite, že pre dokonalý dojem je vhodné cez sveter obliecť športové sako.

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Zľava €4 na košele s kravatou

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie