Späť

Sveter a pánska košeľa

Počet prezretí: 4941

Značky

Farebný pánsky sveter doplní spoločenskú košeľu v chladných dňoch. Pastelové farby svetrov sú v móde. Pánska košeľa s kravatou vynikne vo svetri s lemom do písmena V. Ľahké pánske svetre sú vyrobené z vlny, bavlny a kašmíru.

Sveter a pánska košeľa

Ak ste si neobľúbili športové saká, potom sveter oblečený cez pánsku košeľu je vynikajúca voľba pre chladné počasie. Nehovoríme o pletených svetroch s losom, ktorý ste objavili vlani pod vianočným stromčekom.

Celoročné slabé jednofarebné svetre

Ľahké svetre sú spravidla vyrobené z vlny, bavlny a kašmíru. Pánske svetre ku košeliam sú bez zipsu a bez zapínanie na gombíky. Okolo krku sú utkané do tvaru písmena V, alebo do oblúka. Golier pánskej košele, respektíve špičky goliera, môžete zasunúť pod lem svetra, alebo voľne položiť cez sveter. Žiadne pravidlá nie sú predpísané.

Zľavový kupón na €4 v eshope SmartMen.sk

Pánsku košeľu bez kravaty nezapíname na posledný gombík ani pod svetrom. Pánska kravata sa lepšie vyníma pod svetrom s lemom do tvaru V.

Pánsky modrý pulover na pánsku košeľu SmartMen

Aké farby na pánske svetre?

Farebných odtieňov pánskych svetrov je nepreberné množstvo. Celý sivý a čierny sveter patrí ku klasike. Dnes sú tieto odtiene príliš nudné. V móde sú pastelové farby. Oranžová, žltá, červená, zelená sú farby, z ktorých by ste mať pánsku košeľu nechceli, ale jednofarebné svetre Vaše oblečenie príjemne oživia.

Pánsky sveter by nemal hýriť vzormi. Vodorovné pruhy a kára vyberajte nanajvýš opatrne. Pri voľbe farby svetra dbajte na zlaté pravidlo o maximálne troch farbách. Kombinujte košeľu, kravatu a sveter podľa primárnej, alebo sekundárnej farby ako na košeľu, tak na kravate.

Keďže je sveter ďalšou vrstvou oblečenia, voľte ako pre košeľu tak pre sveter priliehavý slim strih (pokiaľ Vám to postava trošku dovolí). Nezabudnite, že pre dokonalý dojem je vhodné cez sveter obliecť športové sako.

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.