Späť

Vesta a pánska košeľa

Značky

Vesta je elegantným doplnkom k pánskej spoločenskej košeli. Vesta je doplnkom pre spoločenské udalosti typu svadby a plesy. Jednofarebnú spoločenskú košeľu obohaťte o vestu. Vestu možno nosiť k spoločenskej košeli a kravate bez saka ako David Beckham.

Vesta a pánska košeľa

Pánska vesta je v poradí tretím kusom oblečenia k pánskym nohaviciam a oblekovému saku. V minulosti nutnosť, v dnešnej dobe skôr doplnok pre zvláštne spoločenské udalosti ako sú svadby a plesy.

Tradičné farebné zladenie vesty s oblekom

Vo firemnej sfére je žiaduce zladiť materiál, farbu a vzor vesty s nohavicami a sakom. Vzor na veste by nemal kontrastovať so vzorom na košeli. Prúžky a kocky k sebe často neladí. Pánsku košeľu pod vestu voľte vo svetlejších odtieňoch. Farba vesty bude mať skôr tmavšieho odtieňa. Elegantné sú prúžky ako na veste a potom radšej voľte jednofarebnú košeľu.

Klasickou kombináciou vesty a košele je čierna a biela. Vo väčšine prípadov čierna vesta a čisto biela košeľa. Správnou voľbou je farebná kravata, ktorá túto kombináciu oživí. Vhodné najmä pre odliošení sa od uniformy čašníka...

Moderné kombinácie

Vesty získali na obľube v posledných rokoch ako unikátna súčasť pánskeho oblečenia a to bez oblekového saka. Plátené nohavice svetlého odtieňa, jednofarebná košeľa s dlhým rukávom skrytá pod samostatnou vestou je IN. Podľa aktuálnej módy si možno vyhrnúť rukávy spoločenské košele a rozopnúť golier. Pod úplne zapnutnou vestou elegantne skrotíte inak vlajúci kravatu. Pánska vesta zvýrazní atletickú postavu a Vaše oblečenie si získa pozornosť Vášho okolia, aj keď nie ste David Beckham.

Zľavový kupón na €4 v eshope SmartMen.sk

  • Ako získať zľavu 20% na druhú košeľu a 10% zľavu na ďalšie položky
  • Ako získať zľavu 33% na tretiu košeľu a 18% zľavu na ďalšie položky
  • Ako získať zľavu 4 euro zo setu košeľa s kravatou
  • Ako získať zľavu 4 euro zo setu košeľa s manžetovými gombíkmi
  • Previous
  • Ďalší

Ako zmerať veľkosť pánskej košele:

Prehľadný návod ako zistiť veľkosť pánskej košele SmartMen

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie