Vesta a pánska košeľa

Značky

Vesta je elegantným doplnkom k pánskej spoločenskej košeli. Vesta je doplnkom pre spoločenské udalosti typu svadieb a plesov. Jednofarebnú spoločenskú košeľu obohaťte o vestu. Vestu možno nosiť k spoločenskej košeli a kravate bez saka ako David Beckham.

Vesta a pánska košeľa

Pánska vesta je v poradí tretím kusom oblečenia k pánskym nohaviciam a oblekovému saku. V minulosti nutnosť, v dnešnej dobe skôr doplnok pre zvláštne spoločenské udalosti ako sú svadby a plesy.

Vo firemnej sfére je žiaduce zladiť materiál, farbu a vzor vesty s nohavicami a sakom. Vzor na veste by nemal kontrastovať so vzorom na košeli. Prúžky a kocky k sebe často neladí. Pánsku košeľu pod vestu voľte vo svetlejších odtieňoch. Farba vesty bude mať skôr tmavšieho odtieňa. Elegantné sú prúžky ako na veste a potom radšej voľte jednofarebnú košeľu.

Klasickou kombináciou vesty a košele je čierna a biela. Vo väčšine prípadov čierna vesta a čisto biela košeľa. Správnou voľbou je farebná kravata, ktorá túto kombináciu oživí. Vhodné najmä pre odliošení sa od uniformy čašníka...

Vesty získali na obľube v posledných rokoch ako unikátna súčasť pánskeho oblečenia a to bez oblekového saka. Plátené nohavice svetlého odtieňa, jednofarebná košeľa s dlhým rukávom skrytá pod samostatnou vestou je IN. Podľa aktuálnej módy si možno vyhrnúť rukávy spoločenské košele a rozopnúť golier. Pod úplne zapnutnou vestou elegantne skrotíte inak vlajúci kravatu. Pánska vesta zvýrazní atletickú postavu a Vaše oblečenie si získa pozornosť Vášho okolia, aj keď nie ste David Beckham.

Zľavový kupón na €4 v eshope SmartMen.sk

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie