Jednoduché manžety pánske košele - Talianske manžety

Jednoduché manžety pánskej košele na manžetové gombíky alebo zapínanie na gombíky je jednoduché a elegantné. Talianske manžety na manžetové gombíky nie sú zahnuté. Jedinečné manžety majú dierky na manžetové gombíky na oboch stranách manžety zároveň.

Jednoduché manžety pánske košele - Talianske manžety

Jednoduché manžety na manžetové gombíky

Ľahkosť a elegancia

Pripadá Vám dvojitá manžeta pánskej košele príliš formálna a ťažkopádna? Radšej by ste nejakú ľahkú a pritom elegantnú manžetu? Noste pánske košele ako Taliani. Vezmite si manžetové gombíky k jednoduchej manžete pánskej košele. Ak dvojitú manžetu pánskej košele nazývame Francúzskou manžetou, tak jednoduchú manžetu bez gombíkov nazývame zrejme pre jej pôvod a celkom iste pre jej obľubu práve Talianskou manžetou.

Dierky pre gombíky na oboch stranách jednoduché manžety

Vtip jednoduché manžety je v tom, že na oboch stranách rukáve nájdeme dierky pre gombíky. Pre väčšiu flexibilitu je možné mať na jednom konci manžety voľnú dierku a zároveň klasický guľatý gombík. Takúto košeľu možno opatriť manžetovými gombíkmi, alebo ísť naľahko so zapnutými guľatými gombíkmi.

Pánska košeľa pre všetky príležitosti

Pánsku košeľu s jednoduchou manžetou s manžetovými gombíkmi možno nosiť pre akúkoľvek príležitosť. Dopoludnia si vezmite Swarovski manžetové gombíky, hodvábnu kravatu a v dobre padnúcom obleku perfektne zvládnete dôležité obchodné rokovanie. Na obed odložíte manžetové gombíky do vrecka saka a pri košeli si pohodlne vyhrnie rukávy. Takto hravo zvládnete v kancelárii celé popoludnie. Navečer vytiahnete z vrecka tentoraz už športového saka hodvábne manžetové uzlíky, ktoré Vám bezpečne ladí ku košeli. Už v elegantne ležérnom štýle vyrazíte do večerných ulíc. Vždy pohodlne. Vždy elegantne.

Hodvábne uzlíky miesto manžetových gombíkov sú nápadité, ľahké a praktické. Hodvábne uzlíky sú k dostaniu v širokej škále farieb a ich kombinácií. Hodvábne uzlíky sú vynikajúcou voľbou pre casual košele s dvojitou manžetou alebo jednoduchú manžetou na manžetové gombíky.

Jednoduché, tiež Talianske, manžety pánske košele sa dobre nosia pod sako a pánske svetre. Pre svoju menšiu formálnosť než Francúzske manžety sa hodí na víkendy, večery a menej formálne udalosti.

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Zľava €4 na košele s kravatou

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie