Ako nosiť manžetové gombíky

Sú to práve manžetové gombíky, ľudovo manžietky, ktoré sa môžu stať nenápadným, ale odlišujúcim prvkom nášho outfitu. Manžetové gombíky pre pripomenutie spájajú dierky manžety pánskej košele so zahnutou dvojitou manžetou, tiež francúzskou manžetou.

Ako nosiť manžetové gombíky

Kto z mužov nosí pravidelne do zamestnania oblek, môže si časom sťažovať na nudu vo výbere oblečenia. Na tmavom obleku a bielej košeli môžete zmeniť leda farbu kravaty. Pozrime sa teda na to, aké sú ďalšie možnosti obmeny pánskeho šatníka.

Významný detail

Sú to práve manžetové gombíky, ľudovo manžeťáky, ktoré sa môžu stať nenápadným, ale odlišujúcim prvkom nášho outfitu. Manžetové gombíky pre pripomenutie spájajú dierky manžety pánskej košele so zahnutou dvojitou manžetou, tiež francúzskou manžetou. Košelu s manžetovými gombíkmi nosíme spravidla do práce alebo do spoločnosti.

Spoločenská významnosť

Pre každý deň v zamestnaní nie je nutné nosiť manžetové gombíky. Ako radoví zamestnanci si vystačíme s klasickou košeľou s jedným okrúhlym gombíkom na manžete. Pretože sú manžetové gombíky formálnym doplnkom, tak ich nosením dávame najavo určitú odlišnosť. Bežne nosí manžetové gombíky riaditelia a seniorni zamestnanci. Práve týmto detailom okrem iného vysielajú signály o moci a nadradenosti svojim podriadeným. Radoví zamestnanci nosievajú manžeťáky na schôdzky so zákazníkmi a na vnútro firemné spoločenské udalosti.

Nie sú pravidlá

Nie je napísané žiadne pravidlo pre manžetové gombíky pre spoločenské udalosti typu svadby, večerné party, plesy, pohreby. Z povahy udalosti sa akosi očakáva manžetová košeľa skôr než obyčajná košeľa. Košeľa na manžetové gombíky vyzerá vždy elegantnejšie než sebelepšia košeľa s guľatými gombíkmi.

Manžetové gombíky sú doplnkom pánskeho oblečenia. Nemajú byť výstredné, skôr nenápadné. Existuje celý rad tematických tvarov gombíkov. Niektoré sú vtipné, iné príliš extravagantné. Veľkosť, tvar, symbol gombíkov všeličo prezradí o svojom majiteľovi.

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Zľava €4 na košele s kravatou

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie