Späť

Ako porušiť pravidlá obliekania

Počet prezretí: 1590

Ako úspešne kombinovať zhodné vzory oblečenia - prúžky a kocky? Ak chcete zladiť dva zhodné vzory, či už prúžok alebo kocku, mali by ste vziať do úvahy farby a veľkosť týchto vzorov. Kocky na košeli a saku vyzerajú dobre, keď sú rôzne veľké.

Ako porušiť pravidlá obliekania

Ako úspešne kombinovať zhodné vzory - prúžky a kocky?

Ak Váš zamestnávateľ definuje dress code takto: "Do práce choďte oblečení.", Potom zrejme pracujete v IT firme a obliekanie neriešite.

Ak vám zamestnávateľ ukladá za povinnosť nosiť denne pánsky oblek, košeľu a kravatu, potom Vás ranný výber niečoho na seba môže celkom nudiť. Poďme sa pozrieť na to, ako možno prekročiť hranice konvenčného dress codu a pritom zvýrazniť osobitý štýl obliekania. A neprísť o prácu.

Ako zladiť vzory? Ako zladiť prúžok na košeli a na kravate? Idú k sebe károvaná košeľa a kárované sako?

Ak chcete sladti dva zhodné vzory, či už prúžok alebo kocku, mali by ste vziať do úvahy farby a veľkosť týchto vzorov. Kocky na košeli a saku vyzerajú dobre, keď sú rôzne veľké a v odlišných odtieňoch. Odporúčame svetlejšiu košeľu s drobnejším károm a tmavší oblek s výraznejším károm. Silnejší farebné prúžky na bielom podklade vyzerajú lepšie na košeli a sako voľte s nenápadným prúžkom na tmavom podklade.

Nájdite farby, ktoré sa dopĺňajú a zlaďte svetlé s tmavými odtieňmi. Rovnaký vzor odlíšte farbou. Výborne sa dopĺňa fialová s ružovou, modrá so žltou, čierna s červenou.

Než opustíte domov, skontrolujte svoj ​​outfit pred zrkadlom, nech nezažijete perný deň.

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.