Späť

Nová kolekcia pánskych košieľ SmartMen

Počet prezretí: 1372

Česká módna značka SmartMen predstavuje v týchto dňoch novú kolekciu pánskych košieľ. Košele sú vyrábané v Českej republike, pričom aktuálna kolekcia je inšpirovaná najnovším trendom v pánskej móde a tým je Business Casual Dress Code.

Nová kolekcia pánskych košieľ SmartMen

Business Casual štýl udáva trend v pánskej móde

Mnohým mužom už nevyhovuje upätý štýl pánskych oblekov a kravát. Zamestnanci a biznismeni požadujú pohodlné a seriózne oblečenie, v ktorom sa cítia dobre a môžu odviesť optimálny výkon. Business Casual pánska móda práve umožňuje mužovi, aby vyzeral dôveryhodne a cítil sa prirodzene na rokovaniach aj v čase strávenom na cestách.

Pohodlné košele pre celodenné nosenie

Business Casual košele SmartMen sú vyrobené z príjemnej a pevnej látky. Košele vydrží celodenné pracovné nasadenie v horúcich letných dňoch aj v zime. Po vypraní vyzerá opäť ako nová. Farebné kombinácie s kontrastnými detailmi vo vzoroch prúžkov a kociek zaručujú široký výber košieľ pre každý deň podľa príležitosti alebo momentálnej nálady.

Výhodný pomer kvalita a cena

Nové košele SmartMen sú vyrobené s dôslednou starostlivosťou z vysoko kvalitných materiálov. Pri výbere odtieňov a vzorov látok je dbané na podstatné detaily. Košele SmartMen patrí vďaka pomere kvalita a cena k najžiadanejším košeliam na slovenskom trhu.

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.