Späť

Manžetové gombíky a doplnky - dostupný luxus

Počet prezretí: 1436

Luxusné manžetové gombíky Swarovski kryštály nie sú drahé. Rozdiel medzi prírodnými a priemyselnými kryštálmi. Ako vzniká jedinečný odlesk Swarovski šperkov. Dostupný luxus pánskej bižutérie z Jablonca nad Nisou [Česko]. Krištáľy Swarovski sú najobľúbenejšie na svete.

Manžetové gombíky a doplnky - dostupný luxus

Manžetové gombíky môžu byť dostupným luxusom

Manžetové gombíky si po dlhé roky udržujú status vynimočného až majestátneho doplnku pánskeho oblečenia. Je teda logické, že manžetové gombíky majú podtrhnúť zmysel pre kvalitu a eleganciu svojho majiteľa.

Obľúbeným módnym doplnkom sa stávajú manžetové gombíky so Swarovski kryštálmi. Pravdepodobne žiadny iný výrobca krištáľových kameňov nedosiahol také obľuby ako práve značka Swarovski.

Čomu vďačí práve Swarovski za svoj ​​jedinečný odlesk?

Aké boli začiatky firmičky Swarovski z konca 19. storočia? Ako súvisí s tradíciou brúsičstva v Jizerských horách?

Ako sa spoločnosť Swarovski stala svetovou jednotkou v brúsených sklenených kameňoch a neoddeliteľnou súčasťou moderných šperkov?

Prečítajte si nasledujúci obsáhly článok o rodinnej značke Swarovski.

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.