Späť

Nová kolekcia manžetových gombíkov so Swarovski kryštálmi

Počet prezretí: 353

Zo spolupráce značky pánskej košele SmartMen s výbcom bižutérie v Jablonci nad Nisou vznikli nové dizajnové série manžetových gombíkov - manžetové gombíky osadené farebnými Swarovski® krištáľmi.

Nová kolekcia manžetových gombíkov so Swarovski kryštálmi

SmartMen.sk sa na účely vytvorenia unikátnych pánskych šperkov spojil s tradičným výrobcom kovovej bižutérie z Jablonca nad Nisou. Zo spoločnej spolupráce vznikli dizajnové kolekcie manžetových gombíkov - manžetové gombíky osadené farebnými Swarovski® krištáľmi štvorcového tvaru. Luxusné Swarovski® kamene sa vyznačujú vysokým štandardom brúsenia a tým dosahujú jedinečného lesku s dúhovými efektmi.

Swarovski® krištály

Síce viac výrobcov sa pokúša o dokonalý krištáľ, ale značka Swarovski® stále vyniká a má najkvalitnejšie a najžiadanejšie krištály. Za tým stojí samozrejme dlhá a tvrdá práca mnohých ľudí a investície do nového vývoja. V súčasnej dobe má firma Swarovski asi 17 tisíc zamestnancov v 40 krajinách sveta, z toho asi 600 zamestnancov pracuje vo výskume a vývoji.

Swarovski® si tají svoje know how a chváli sa výnimočným leskom a mnohými variantmi kvalitného brusu svojich krištáľov. Vysoký lesk šperkov Swarovski® je spôsobený chemickým náterom xilion, vďaka ktorému sú šperky žiarivo lesklé na svetle a lesknú sa aj v horších svetelných podmienkach. Swarovski® krištály sú vo svete všeobecne známe kvalitou rezu a výbrusu. Hrany faziet (plôšok) sa stretávajú presne v jednom bode, rovnako tak hrany vnútri krištáľu.

Manžetové gombíky a spony na kravaty sú dodávané v darčekových krabičkách. Pre firemných zákazníkov značka SmartMen zaistí u výrobcu bižutérie exkluzívny dizajn reprezentatívnych manžetových gombíkov vrátane náročného vybrúsenie firemného loga.

Manžetové gombíky sú elegantným pánskym módnym doplnkom.

Diskusia

(0 komentárov)

Ako zmerať veľkosť pánskej košele

Prehľadný návod ako zistiť veľkosť pánskej košele SmartMen

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.