Nová kolekcia manžetových gombíkov so Swarovski kryštálmi

Zo spolupráce SmartMen a výbcom bižutérie v Jablonci nad Nisou vznikli dve dizajnové série manžetových gombíkov - manžetové gombíky osadené farebnými Swarovski ELEMENTS krištáľmi.

Nová kolekcia manžetových gombíkov so Swarovski kryštálmi

SmartMen.sk sa na účely vytvorenia unikátnych pánskych šperkov spojil s tradičným výrobcom kovovej bižutérie z Jablonca nad Nisou. Zo spoločnej spolupráce vznikli dve dizajnové série manžetových gombíkov - manžetové gombíky osadené farebnými Swarovski ELEMENTS krištáľmi štvorcového tvaru a okrúhleho tvaru. Luxusné Swarovski ELEMENTS kamene sa vyznačujú vysokým štandardom brúsenie a tým dosahujú jedinečného lesku s dúhovými efektmi.

Swarovski krištály

Síce viac výrobcov sa pokúša o dokonalý krištáľ, ale značka Swarovski stále vyniká a má najkvalitnejšie a najžiadanejšie krištáľmi. Za tým stojí samozrejme dlhá a tvrdá práca mnohých ľudí a investície do nového vývoja. V súčasnej dobe má firma Swarovski asi 17 tisíc zamestnancov v 40 krajinách sveta, z toho asi 600 zamestnancov pracuje vo výskume a vývoji.

Swarovski si tají svoje know how a chváli sa výnimočným leskom a mnohými variantmi kvalitného brusu svojich krištáľov. Vysoký lesk šperkov Swarovski je spôsobený chemickým náterom xilion, vďaka ktorému sú šperky žiarivo lesklé na svetle a lesknú sa aj v horších svetelných podmienkach. Swarovski krištáľmi sú vo svete všeobecne známe kvalitou rezu a výbrusu. Hrany faziet (plôšok) sa stretávajú presne v jednom bode, rovnako tak hrany vnútri krištáľu.

Manžetové gombíky a spony na kravaty sú dodávané v darčekových krabičkách. Pre firemných zákazníkov značka SmartMen zaistí u výrobcu bižutérie exkluzívny dizajn reprezentatívnych manžetových gombíkov vrátane náročného vybrúsenie firemného loga.

Manžetové gombíky sú elegantným pánskym módnym doplnkom.

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Zľava €4 na košele s kravatou

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie