Späť

Nová kolekcia manžetových gombíkov so Swarovski kryštálmi

Počet prezretí: 1083

Zo spolupráce značky pánskej košele SmartMen s výbcom bižutérie v Jablonci nad Nisou vznikli nové dizajnové série manžetových gombíkov - manžetové gombíky osadené farebnými Swarovski® krištáľmi.

Nová kolekcia manžetových gombíkov so Swarovski kryštálmi

SmartMen.sk sa na účely vytvorenia unikátnych pánskych šperkov spojil s tradičným výrobcom kovovej bižutérie z Jablonca nad Nisou. Zo spoločnej spolupráce vznikli dizajnové kolekcie manžetových gombíkov - manžetové gombíky osadené farebnými Swarovski® krištáľmi štvorcového tvaru. Luxusné Swarovski® kamene sa vyznačujú vysokým štandardom brúsenia a tým dosahujú jedinečného lesku s dúhovými efektmi.

Swarovski® krištály

Síce viac výrobcov sa pokúša o dokonalý krištáľ, ale značka Swarovski® stále vyniká a má najkvalitnejšie a najžiadanejšie krištály. Za tým stojí samozrejme dlhá a tvrdá práca mnohých ľudí a investície do nového vývoja. V súčasnej dobe má firma Swarovski asi 17 tisíc zamestnancov v 40 krajinách sveta, z toho asi 600 zamestnancov pracuje vo výskume a vývoji.

Swarovski® si tají svoje know how a chváli sa výnimočným leskom a mnohými variantmi kvalitného brusu svojich krištáľov. Vysoký lesk šperkov Swarovski® je spôsobený chemickým náterom xilion, vďaka ktorému sú šperky žiarivo lesklé na svetle a lesknú sa aj v horších svetelných podmienkach. Swarovski® krištály sú vo svete všeobecne známe kvalitou rezu a výbrusu. Hrany faziet (plôšok) sa stretávajú presne v jednom bode, rovnako tak hrany vnútri krištáľu.

Manžetové gombíky a spony na kravaty sú dodávané v darčekových krabičkách. Pre firemných zákazníkov značka SmartMen zaistí u výrobcu bižutérie exkluzívny dizajn reprezentatívnych manžetových gombíkov vrátane náročného vybrúsenie firemného loga.

Manžetové gombíky sú elegantným pánskym módnym doplnkom.

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.