Späť

Pánsku kravatu možno nosiť aj dobrovoľne

Muži chápu nosenie kravát ako povinnosť k pánskym oblekom alebo slávnostným príležitostiam. Môžete si ale obliecť čisto bielu pánsku košeľu s dlhým rukávom zo 100% bavlny a modernú úzku kravatu z čistého hodvábu. Úzke kravaty pôsobí nenútene.

Pánsku kravatu možno nosiť aj dobrovoľne

Viazať si dobrovoľne kravatu patrí skôr k výnimkám. Muži chápu nosenie kravát ako povinnosť k pánskym oblekom alebo slávnostným príležitostiam. Každý muž nejakú tú kravatu v šatníku má, hoci uzol je zaviazaný už od svadby. Teenageri siahajú na kravaty do skríň otcov a podľa toho sa v nich aj cíti.

Výber je široký. Stačí sa rozhodnúť

Vziať si ale nejakú kravatu a nejakú košeľu jednoducho nestačí. Môžete mať polyesterovou košeľu s krátkym rukávom a širokú farebnú kravatu zo sedemdesiatych rokov a všeobecné požiadavky na spoločenské odievania formálne splníte. Môžete si ale obliecť čisto bielu pánsku košeľu s dlhým rukávom zo 100% bavlny a modernú úzku kravatu z čistého hodvábu. Verte, že v druhej variante sa budete cítiť lepšie a skôr alebo neskôr to Vaše okolie ocení.

Moderné kravaty ako doplnok ležérneho outfitu

Pánske kravaty si stále viac mladých mužov uväzuje úplne dobrovoľne aj k športovým sakám a džínsom. Ide spravidla o jednofarebné úzke, alebo super slim kravaty v odtieňoch čiernej, alebo farebné so vzorom káro. Úzke kravaty pôsobí nenútene, sviežo a mladistvo. Kravaty tak nie sú výsadou pupkáčov na schôdzach. Vhodne zvolená moderné kravata zdôrazní Váš ležérny a mladistvý outfit.

  • Ako získať zľavu 20% na druhú košeľu a 10% zľavu na ďalšie položky
  • Ako získať zľavu 33% na tretiu košeľu a 18% zľavu na ďalšie položky
  • Ako získať zľavu 4 euro zo setu košeľa s kravatou
  • Ako získať zľavu 4 euro zo setu košeľa s manžetovými gombíkmi
  • Previous
  • Ďalší

Ako zmerať veľkosť pánskej košele:

Prehľadný návod ako zistiť veľkosť pánskej košele SmartMen

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie