Pánsku kravatu možno nosiť aj dobrovoľne

Muži chápu nosenie kravát ako povinnosť k pánskym oblekom alebo slávnostným príležitostiam. Môžete si ale obliecť čisto bielu pánsku košeľu s dlhým rukávom zo 100% bavlny a moderné úzku kravatu z čistého hodvábu. Úzke kravaty pôsobí nenútene.

Pánsku kravatu možno nosiť aj dobrovoľne

Viazať si dobrovoľne kravatu patrí skôr k výnimkám. Muži chápu nosenie kravát ako povinnosť k pánskym oblekom alebo slávnostným príležitostiam. Každý muž nejakú tú kravatu v šatníku má, hoci uzol je zaviazaný už od svadby. Teenageri siahajú na kravaty do skríň otcov a podľa toho sa v nich aj cíti.

Výber je široký. Stačí sa rozhodnúť.

Vziať si ale nejakú kravatu a nejakú košeľu jednoducho nestačí. Môžete mať polyesterovou košeľu s krátkym rukávom a širokú farebnú kravatu zo sedemdesiatych rokov a všeobecné požiadavky na spoločenské odievania formálne splníte. Môžete si ale obliecť čisto bielu pánsku košeľu s dlhým rukávom zo 100% bavlny a moderné úzku kravatu z čistého hodvábu. Verte, že v druhej variante sa budete cítiť lepšie a skôr alebo neskôr to Vaše okolie ocení.

Moderné kravaty ako doplnok ležérneho outfitu

Pánske kravaty si stále viac mladých mužov uväzuje úplne dobrovoľne aj k športovým sakám a džínsom. Ide spravidla o jednofarebné úzke, alebo super slim kravaty v odtieňoch čiernej, alebo farebné so vzorom káro. Úzke kravaty pôsobí nenútene, sviežo a mladistvo. Kravaty tak nie sú výsadou pupkáčov na schôdzach. Vhodne zvolená moderné kravata zdôrazní Váš ležérny a mladistvý outfit.

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie