Späť

Kocky na košeli pod lupou - Pozrite sa zblízka

Počet prezretí: 900

Pravdepodobne máte v šatníku aspoň jednu kockovanú košeľu. Ak nosíte obleky a kravaty, potom sú tieto košele príjemnou alternatívou k jednofarebným spoločenským košeliam. Preskúmajme zblízka najčastejšie užívané kára na pánskych košeliach.

Kocky na košeli pod lupou - Pozrite sa zblízka

Kockované košele pre pánov. Aké štýly sú moderné? Pozrite sa naozaj zblízka!

Fialová kocka na košeliNajčastejšie sa pre Casual košele používa symetrické prelínanie horizontálnych a vertikálnych farebných prúžkov. Na ich prekrytiu vznikne tmavší odtieň. Výsledkom sú kocky o rozmere cca. 0,5 cm. Pretože sú kocky relatívne široké a často sa používajú pastelové farby, košele nosíme vo voľné dni, alebo do zamestnania, keď sa nevyžaduje oblek ani kravata.

Modré káro na košeli.Tenká linka na prevládajúcom bielom podklade rozdelí bielu košeľu na decentné kocky. Linka môže byť tenká ako vlas, alebo silnejšie až 3 mm. Používa sa spravidla jediná kontrastná farba. Košeľu možno nosiť do oblekov a kravát cez deň. Nie večer. Látka je obľúbená v štýle Business Casual pod sako. Košeľu možno Tenká linka na košeli.kombinovať s džínsami.

Charleston vzor na košeli.Čím je vzor káro drobnejšie, tým možno považovať košeľu za viac spoločenskú. Kostička je široká 0,5 mm až 2 mm. Pri pohľade z odstupu na 1 až 2 metre totiž farby splývajú. Naše oko a mozog farbu vyhodnotí ako svetlejší odtieň tej ktorej farby. Farebné kontrastné kocky sú presvetlené 
Drobné káro na košeli.bielym podkladom. Károvanie pri letmom pohľade pôsobí skôr ako svetlý odtieň jednofarebné košele.

Ak použijeme pre prekríženie liniek dve a viac farieb, košeľa je vždy považovaná za voľno časovú. Do obleku sa nehodí. Hoci môže byť biely podklad dominantný, farebné linky na prvý pohľad kontrastujú. Ideálna košeľa od piatku do nedele a letné večery.

Farebná károvaná košeľa.Prajeme pri výbere košieľ, nech Vás košele SmartMen baví a Vaše okolie Vám ich pochváli, alebo aspoň ticho závidí:).

Diskusia

(0 komentárov)

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.