Späť

Vďaka priamemu predaju pánskych košieľ SmartMen získa zákazník aj výrobca

Počet prezretí: 858

Zákazník si v dnešnej dobe môže zakúpiť čokoľvek, kdekoľvek a vďaka ecommerce kedykoľvek. Zákazník má možnosť voľby. Buď si zakúpi značkové oblečenie z celého sveta alebo český výrobok. Čo si vyberiete vy?

Vďaka priamemu predaju pánskych košieľ SmartMen získa zákazník aj výrobca

Tradičný distribučný model pre odevy

Už po niekoľko desiatok rokov sme si zvykli na etikety oblečenia "Made in China". Prípadne z inej ázijskej krajiny. Oblečenie urazí do našej skrine 10 000 km. Pri tejto ceste niekoľkokrát zmení majiteľa. Každý článok v distribučnom reťazci od výrobca do Vášho obchodu si pripíše na svoj účet "pridanú hodnotu", ktorá v súčte násobne prevyšuje výrobné náklady. Aké by to bolo nakúpiť napriamo?

Tradičný distribučný model pre odevy a textil

Pánske košele SmartMen priamo od výrobcu

Obchodný úspech značky pánskych košieľ SmartMen je založený na dvoch predpokladoch:

  • Kvalitná výroba (v Česku)
  • Predaj v eshope výrobcu

V jednoduchosti je to kúzlo. Kvalitné pánske košele priamo od českého výrobcu. V našom distribučnom modeli získavajú ak domáci výrobca, tak spokojný zákazník. Vďaka priamemu predaju obdrží zákazník vynikajúci pomer medzi kvalitou a cenou.

Priamy predaj pánskych košieľ SmartMen od výrobcu

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.