Späť

Darčekové poukážky do eshopu s pánskymi košeľami SmartMen.sk

Počet prezretí: 1366

V eshope s kvalitnými pánskymi košeľami značky SmartMen sme vypočuli priania zákazníkov, ktorí sú a budú pre nás vždy inšpiráciou k zlepšovaniu našich služieb. Novo ponúkame k zakúpeniu Darčekové poukazy na zľavu z nákupu.

Darčekové poukážky do eshopu s pánskymi košeľami SmartMen.sk

Darčekové poukážky na zľavu v eshope SmartMen.sk možné uplatniť na všetok sortiment od pánskych košieľ, cez kravaty a pánske svetre po spodnú bielizeň. Obdarovanému tak dávate možnosť si vybrať tovar, ktorý sa mu páči.

Darčekové poukazy na zľavu sú ideálnym darčekom. Objednávať možno až do Vianoc. Darčekové certifikáty zasielame emailom v PDF vo veľkosti do malej obálky. Ak zľava nie je uplatnená, tak budeme kontaktovať kupujúceho. Platnosť kedykoľvek predľžime.

Chceli by ste použiť vlastný certifikát pre niekoho k narodeninám alebo pracovnému výročiu? Stačí nás kontaktovať a poskytneme Vám unikátny zľavový kód na Váš poukaz. Nakoniec to najlepšie. Na darčekové certifikáty v hodnote € 100 poskytujeme zľavu 10%. Ušetríte € 10 a ešte niekomu urobíte radosť.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.