Späť

Nová kolekcia košieľ - Kvalitné košele priamo od výrobcu

Počet prezretí: 1493

Výrobca košieľ SmartMen predstavuje novú kolekciu spoločenských košieľ. Aktuálna kolekcia uprednostňuje spoločenské košele s dlhým rukávom. V novinkách na SmartMen.sk nájdete biele modre a fialove košele do pánskych oblekov.

Nová kolekcia košieľ - Kvalitné košele priamo od výrobcu

Nová kolekcia pánskych košieľ SmartMen

Výrobca košieľ SmartMen predstavuje novú kolekciu spoločenských košieľ. Predchádzajúca kolekcia sa niesla v duchu semi formal a štýlu Business Casual. Aktuálna kolekcia uprednostňuje spoločenské košele s dlhým rukávom. V novinkách na SmartMen.sk nájdete biele modre a fialove košele do pánskych oblekov. Nové svadobné košele vo smotanovom odtieni poteší nielen na svadobný deň.

Manžetové košele? Alebo manžety na gombíky?

Nové košele v odtieňoch modrej a fialovej možno zvoliť v klasickej variante manžiet na okrúhle gombíky. Pre náročných zákazníkov sme pripravili voľbu luxusnej košele na manžetové gombíky. Mimoriadne kvalitné látky sú pre SmartMen štandardom. Vybrali sme látky s rafinovaným mini vzorom rybej kosti - Herringbone s nekrčivou finálnou úpravou. Košeľa je na dotyk hladká a jemná, pritom sa látka vyznačuje vysokou hustotou tkania a vysokou gramážou. Košele SmartMen sú ušité vždy zo 100% bavlny.

Gombíky v kontrastnej farbe a znížený golier

Pri dizajne každej košele uvažujeme farbu a veľkosť každého gombíka. Napríklad farebnou niťou dosiahneme decentného kontrastu, ktorý sa hodí aj pre košele do oblekov. U novej klasickej bielej košele sme znížili výšku goliera. Golier je tak ľahšie a hodí sa perfektne k čiernym super slim kravatám. Elegantná a moderná kombinácia čisto bielej košele a čiernej kravaty oslovuje mladých mužov.

Výhodný pomer kvalita a cena

Nové košele SmartMen sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov s dôslednou starostlivosťou. Pri výbere odtieňov a vzorov látok sa dbá na eleganciu a praktickosť. Kvalitou sme schopní konkurovať tým najdrahším košeliam na trhu. Vďaka priamemu predaju cez vlastný eshop patrí košele SmartMen v pomere kvalita a cena k najžiadanejším košeliam na slovenskom trhu. Našich zákazníkov oslovujeme vernostnými zľavami 10% z celkového nákupu už pri otvorení predaja novej kolekcie pánskych košieľ značky SmartMen.

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.