Späť

Nová kolekcia pánskych kravát SmartMen

Počet prezretí: 1565

Internetový obchod s pánskymi košeľami a kravatami SmartMen.sk predstavuje novú kolekciu pánskych hodvábnych kravát. Kolekcia nadväzuje na predchádzajúcu kolekciu čo do strihu, najmä šírky kravaty v najširšom bode. Farebne a vo vzoroch je nová kolekcia odvážnejšia podľa aktuálnych trendov. K jednofarebným kravatám tak pribudli prúžkované kravaty a kárované kravaty.

Nová kolekcia pánskych kravát SmartMen

Úzke kravaty sú moderné

Štandardná šírka kravát SmartMen je 8 cm v najširšom mieste tesne nad skosením. V porovnaní s klasickými kravatami, ktoré sú bežne k dostaniu v kamenných a iných internetových obchodoch o šírkach 10 - 12 cm, sa jedná o slim kravaty. Slim kravaty SmartMen vyzerajú stále elegantne a navyše budí dojem akčnosti. Úzke kravaty opticky zoštíhľujú a predlžujú postavu. Hodvábna kravata SmartMen skvele doplní kvalitnú pánsku košeľu a dobre padnúci oblek.

Super slim kravaty sú cool

V kolekcii kravát SmartMen sa úplne prvýkrát objavujú super úzke kravaty o maximálnej šírke iba 6 cm. Super slim kravaty možno stále pohodlne viazať do všetkých typov uzlov ako slim kravaty. Super slim kravaty SmartMen sú k dostaniu v modernom vzore káro a celé čierne. Čierna kravata slim je pre svoju vysokú eleganciu vhodná aj na večerné spoločenské udalosti. Pre svoj mladistvý vzhľad jej nepohrdnú ani tínedžeri do svojich prvých tanečných.

Kravaty SmartMen jedine z čistého hodvábu

Značka kvalitných pánskych košieľ SmartMen, kedy košeľovina je vyrobená z čistej 100% bavlny, zostáva verná kvalitným prírodným materiálom aj v novej kolekcii pánskych kravát. Umelé vlákna na báze polyesteru alebo mikrovlákna nie sú najvhodnejším materiálom pre kvalitné pánske kravaty. 100% prírodné vlákno hodváb je lesklé, príjemné na dotyk, jemné, pevné a prirodzene sa nekrčí. Hodváb nie klzký na rozdiel od syntetických vlákien, preto uzol kravaty pevne drží tvar. Hodvábne vlákno možno stretnúť do neskutočných vzorov a farebných kombinácií. Spracovanie hodvábneho vlákna z kokonov priadky morušovej je aj v dnešnej dobe veľmi nákladné a pracné. Hodváb tak už tisíce rokov patrí k najluxusnejším látkam.

Diskusia

(0 komentárov)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.