Nová kolekcia pánskych košieľ značky SmartMen

Špecializovaný internetový predajca pánskych košieľ SmartMen.sk predstavuje v týchto dňoch novú kolekciu pánskych košieľ. Medzi novinkami zákazník nájde svieži štýly a vzory látok i pokračovanie osvedčených módnych radov nadväzujúcich na úspešné modely.

Nová kolekcia pánskych košieľ značky SmartMen

Svieži štýly a vzory látok košeľou

Špecializovaný internetový predajca pánskych košieľ SmartMen.sk predstavuje v týchto dňoch novú kolekciu pánskych košieľ. Medzi novinkami zákazník nájde svieži štýly a vzory látok i pokračovanie osvedčených módnych radov nadväzujúcich na úspešné modely. Úplnou novinkou sú vybrané vzory košelí v strihu Slim s predĺženým rukávom pre vysoké atletickej postavy pri zachovaní ceny zhodné s cenou konfekčnej veľkosti.

Košeľa na manžetové gombíky na svadbu aj do zamestnania

Medzi novinkami v kategórii luxusných spoločenských košelí zaujmú košele na manžetové gombíky v odtieňoch čisto bielej a modrej. Košele sú vyrobené z najkvalitnejšej bavlnenej košeľoviny s úpravou proti krčeniu, alebo priamo s nežehlivou úpravou, Non Iron. Samostatnou kategóriou luxusných košelí sa stáva champagne odtieň pánske košele na manžetové gombíky, ktorá býva najobľúbenejšie košeľou na svadbu. Svadobné košeľe na manžetové gombíky môže zákazník doplniť manžetovými gombíkmi so Swarovski kryštálmi z českej kolekcie bižutérie a pánskych doplnkov značky SmartMen. Manžetové gombíky možno farebne zladiť s farbou šiat a doplnkov nevesty alebo partnerky.

Casual košele v nových farbách

Fanúšikovia značky SmartMen môžu rozšíriť svoj šatník košeľou pre voľný čas o casual košele nových vzorov a farieb. Voľnočasové košele s dlhým rukávom tak možno jednoducho zladiť so športovými sakami, plátenými nohavicami alebo riflami.

Viac služieb pre zákazníkov

V obchode SmartMen.sk naďalej platí, že akýkoľvek tovar možno vrátiť alebo vymeniť bez udania dôvodu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zásielky je možne vyzdvihovať aj na viac ako 200 výdajných miestach partnera Zásielkovňa.sk a Zásilkovna.cz na Slovensku a v Česku. Stáli zákazníci dostali k príležitosti uvedenia novej kolekcie na trh ako obvykle zľavové vouchery na zľavu 10% z celého sortimentu vrátane noviniek podľa aktuálnej ponuky na www.smartmen.sk ako vyjadrenie vďaky za predchádzajúce nákupy.

Prečo ľudia nakupujú na SmartMen.sk:

Výmena do konca Januára 2018

Kvalitné látky na košele

Vysoká úroveň spracovania

Moderný strih Slim Fit

Eshop výrobca košieľ

Košele vyrobené v Česku

Všetko skladom v eshope

Doprava zdarma od €60

Voňavý darček ku každému nákupu

Zľava €4 na košele s kravatou

Darček zadarmo od €80

Zľava na všetko 10 % od €100

Výpredaj - Zľava 50 %!

Odstúpenie 30 dní

Platba kartou

Výdajné miesta v každom meste

My šijeme košele

Jedinečné manžetové gombíky

Naslúchame našim zákazníkom

Možnosť balenia košele ako darček

Zasielame do celého sveta

Firemné košele a blúzky s logom na zákazku

Stále rozširujeme ponuku košieľ

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie