Späť

Veselé pánske ponožky s vianočným motívom

Počet prezretí: 3511

Hitom tohtoročných Vianoc sú farebné pánske ponožky so zábavnými postavičkami Santy, Sobov a Elfov. Mekouš, ktorý pobaví muža aj jeho okolie. Za málo peniazí hodně zábavy. Oblečte si veselé ponožky už na firemný večierok a buďte hviezdou večera

Veselé pánske ponožky s vianočným motívom

Ponožky patrí pod vianočný stromček

To by neboli tie pravé Vianoce, keby muži pod stromčekom nenašli pánske ponožky, spodnú bielizeň alebo pyžamo. Nie každý mekouš ale muža poteší. Tento rok mu nadeľte veselé pánske ponožky s postavičkami Santy, snehuliaka a škriatkov! Ponožky sú k dostaniu už od jedného páru. Môžete ale obdarovať celú rodinu a kolegov v práci.

Vianočné ponožky pro ženy a muže v eshopu SmartMen.skUnisex vianočné ponožky

Kvalitné vianočné ponožky s vysokým obsahom bavlny. Dámske veľkosti. Ponožky sa Sobom môžu obliecť aj ženy.

Veselé ponožky na vianočnu firemnú oslavu

Bojíte sa, že na firemnom vianočnom večierku bude nuda? Všetci si oblečte veselé pánske ponožky s vianočnými motívmi a zábava sa hneď rozprúdi. Nech každý vidí, že ste veselá kopa!

Vtipné vianočné ponožky sú najviac rozšírené v anglosaských krajinách. Najväčšej obľube sa tešia v USA a Veľkej Británii, kde farebné ponožky nie sú tabu ani po zvyšok roka.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.