Viazanie kravaty - video

Ako viazať kravatu video návod. Návod ako viazať uzol na kravatu. Viazanie kravaty postup - rýchlo a elegantne. Ako sa viaže hodvábna kravata video. Návod na viazanie jednoduchý uzol kravaty. Postup ako uviazať široký uzol kravaty. Uzol kravaty.

Viazanie kravaty - video

Prajete si zakúpiť kravatu už uviazanú? Do objednávky napíšte krátku poznámku s názvom požadovaného uzla. Ostatné nechajte na nás.

Ako uviazať kravatu - video návod

Uzol na kravate by mal ladiť najmä k golieri košele. Všeobecne platí, že k úzkemu golieri uviažeme jednoduchý uzol "Four-in-hand" a širokému golieri uviažeme široký Windsorský uzol. Nižšie sa pozrite ako viažeme dva základné uzly na kravate.

Four-in-hand

Jednoduchý kravatový uzol pre mnohostranné príležitosti, ktorý vyzerá dobre na každej košeli. Uzol svojím jemne zošikmeným položením docieli zaujímavé asymetria medzi špičkami goliera. Uzol má dlhý tvar a opticky pretiahne krčné partie. Improve your English!

 Windsorský uzol

Široký symetrický uzol kravaty, ktorý je vhodný do košieľ s široko otvoreným golierom. Jeho uviazania trvá dlhšie, ale výsledok stojí za to. Uzol je vhodný pre úzku kravatu s jemnou podšívkou. Enjoy the video!

 

Diskusia

(0 komentářů)

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie