Späť

Viazanie kravaty - video

Počet prezretí: 3469

Video návod ako viazať uzol na kravatu. Viazanie kravaty rýchlo a elegantne krok za krokom. Moderné hodvábne kravaty SmartMen vo strihu Slim.

Viazanie kravaty - video

Ako uviazať kravatu - video návod

Uzol na kravate by mal ladiť najmä k golieri košele. Všeobecne platí, že k úzkemu golieri uviažeme jednoduchý uzol "Four-in-hand" a širokému golieri uviažeme široký Windsorský uzol. Nižšie sa pozrite ako viažeme dva základné uzly na kravate.

Zľavový kupón na €4 v eshope SmartMen.sk

Four-in-hand

Jednoduchý kravatový uzol pre mnohostranné príležitosti, ktorý vyzerá dobre na každej košeli. Uzol svojím jemne zošikmeným položením docieli zaujímavé asymetria medzi špičkami goliera. Uzol má dlhý tvar a opticky pretiahne krčné partie. Improve your English!

 Windsorský uzol

Široký symetrický uzol kravaty, ktorý je vhodný do košieľ s široko otvoreným golierom. Jeho uviazania trvá dlhšie, ale výsledok stojí za to. Uzol je vhodný pre úzku kravatu s jemnou podšívkou. Enjoy the video!

 

Diskusia

(0 komentářů)

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.