Späť

Čo by ste mali vedieť o flanelu & o košeliach z flanelu

Počet prezretí: 211

Na jeseň a zimu sa lepšie nehodí žiadna iná látka než flanel. Akonáhle sa vonku ochladí, ppo ranu alebo na celý deň, poteší vás príjemná hrejivá látka. Flanel je ľahký, svieži, zaistí príjemnú tepelnú pohodu a je príjemný na dotyk. Z flanelu sa nešijú iba ťažké pracovné košele. Na výber sú tiež ľahké flanelové košele v štýle Smart Causal.

Čo by ste mali vedieť o flanelu & o košeliach z flanelu

Flanelové košele ETERNA v eshope SmartMen.skFlanel je 100% bavlnená látka, ktorá môže byť utkaná nahrubo ako ťažký flanel, alebo veľmi jemne na dámske aj pánske košele. Najjemnejši flanel sa pre hebkosť tiež nazýva kašmírový flanel.

Základom ušľachtilých flanelových tkanín je čo možno najdlhšia bavlnená priadza, ktorá je tkaná v keprovej väzbe. Flanelová textília je po rube aj líci mierne zdrsnená a tak získava svoje charakteristické vlastnosti. Vďaka špeciálnej úprave zostáva kvalita flanelu trvalo mäkká a nadýchaná a ľahko udržiavateľná.

Košeľový flanel možno finálne upraviť pre nežehlivú úpravu. Flanelové košele možno prať v automatickej práčke v šetrnom cykle na 40 stupňov Celzia. Bavlnené košele aj flanelové košele sa nesmie sušiť v sušičkách. Flanel je ľahký, mäkký a dobre izoluje. Flanelové košele a blúzky sú obľúbené pre prechodovú módu a chladnejšie obdobie na jeseň a zimu.

Ako zistiť veľkosť košele

K NÁVODU

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.