Najobľúbenejšie značky pánskych košieľ

K cenovo dostupným patrí košele A.M.J. Cenovo sa košele Blažek nachádzajú vo vyšších poschodiach. Košele Janek možno zakúpiť v nezávislých kamenných obchodoch. Z Nemecka sa dováža košele Olymp a Eterna. Luxusné košele GANT, Tommy Hilfiger k dostaniu v SR.

Najobľúbenejšie značky pánskych košieľ

Tak ako máme obľúbené a vyhľadávané značky športového oblečenia a topánok, tak existujú aj nami žiadané značky pánskych košieľ. V konkurencii globálnych značiek sa aj v segmente spoločenských košieľ objavujú značky domáci.

Košele A.M.J.

K najrozšírenejším a cenovo dostupným pre širokú verejnosť patrí značka košieľ A.M.J. Košele A.M.J. možno zakúpiť v rôznych kvalitách od zmesových materiálov polyester-bavlna po 100% bavlnu. Košele A.M.J. sú k dostaniu v špecializovaných predajniach v obchodných centrách.

Košele Blažek

Medzi známe domáce značky pánskych košieľ patrí košele Blažek. Značka Blažek získala renomé skôr pre pánske obleky a ďalší široký sortiment pánskych módnych doplnkov. Košele Blažek nájdeme v priestranných obchodoch nákupných centier vo väčších mestách. Cenovo sa košele Blažek nachádzajú vo vyšších poschodiach na úrovni prémiových zahraničných značiek.

Nesmelý Janek. Zabudnutý Šohaj.

K vyhľadávaným košeliam ďalej patrí trochu nenápadná značka Janek. Košele Janek možno zakúpiť v nezávislých kamenných obchodoch ako v konfekčných veľkostiach, tak je možné objednať na mieru. Obchody je potreba dohľadať. Z domáceho trhu úplne zmizla známa značka Šohaj zo Strážnice.

Košele Olymp a Eterna

Zahraničné značky spoločenských košieľ zdomácneli. Z Nemecka sa dováža obľúbené značky Olymp a Eterna. Tieto košele sú vyrábané výhradne zo 100% česanej bavlny a obohatené o praktické úpravy látok. Cenovo sa ale pohybujú obvykle okolo € 60,00. Košele Eterna možno zakúpiť v Česku aj na internete na niekoľkých eshopoch. Košele Olymp si cestu k českému zákazníkovi hľadajú cez súkromné butiky a špecializované predajne.

Casual košele GANT a Tommy Hilfiger

Košele pre voľný čas alebo Casual košele, si dobývajú miesto v šatníku muža v Slovensku len pomaly. Kto nosí spoločenskou košeľu len z donútenia, skôr vo voľnom čase siahne po polo košeli, alebo tričku. Medzi známe značky casual košieľ tak patria luxusné módne ikony GANT a Tommy Hilfiger. Obe značky ponúkajú nadštandardné módne kúsky v modernom strihu. Košele slim pre štíhle postavy dajú vyniknúť tým z nás, ktorí sa udržiavajú aj v neskoršom veku. Košele GANT si budujú svoje exkluzívne postavenie v casual košeliach tiež konzervatívnou cenovou politikou. Košele Tommy Hilfiger možno s trochou šťastia zakúpiť s výraznou zľavou na zľavových portáloch a zaobstarať si tak kvalitný kúsok za dobré peniaze. Ak sa však nejedná o napodobeninu.

Zľavový kupón na €4 v eshope SmartMen.sk

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie