Späť

Nová kolekcia pánskych ponožiek SmartMen

Počet prezretí: 902

Aké sú najlepšie pánske ponožky do spoločenskej a vychádzkovej obuvi? S vysokým obsahom bavlny, dlhou životnosťou a moderným dizajnom. Nové ponožky SmartMen všetky tieto predpoklady napľňajú.

Nová kolekcia pánskych ponožiek SmartMen

Moderné farebné ponožky

Celé čierne ponožky do spoločenskej obuvi sú nudné a zle sa po vypraní párujú. Dnes sa aj do pánskych oblekov môžeme odvážiť s veselými jednofarebnými ponožkami. V novej kolekcii SmartMen máme na výber tradičné modré, šedé a čierne ponožky. V modernom štýle Business Casual jednofarebné červené, vínové, modré a hnedé ponožky.

Teplé froté ponožky SmartMen do spoločenskej obuviTeplé ponožky do zimy

Aké čierne spoločenské ponožky si obliecť v zime? Chytré ponožky SmartMen s teplým froté chodidlom. Teplé ponožky Vás udrží v teple a jemný úplet Vám umožní nosiť Vašu obľúbenú spoločenskú obuv.

Ako čierne ponožky rýchlo párovať?

Zložiť a párovať celé čierne ponožky je za trest. Stačí si ale objednať chytré ponožky SmartMen s farebnou špičkou a pätou, ktoré sa do páru nájdu takmer samy. Na výber máme 6 farieb. V obuvi kontrastná farebná špička a päta nie sú vidieť.

Česká výroba ponožiek SmartMen

Pánske ponožky značky SmartMen sú upletené v Českej republike. Vysoký obsah bavlny zaistí komfort a umelé vlákna vrátane elastanu predľži ich životnosť. Ku každému nákupu v eshope SmartMen.sk získate voňavý darček - vrecúško so sušenou levanduľou.

Darčekový certifikát 4 EUR do eshopu SmartMen.sk platný práve teraz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.