Späť

Odmena za opakované nákupy v eshope SmartMen.sk - 5% späť na budúce objednávky

Počet prezretí: 697

V rodinnej značke pánskych košieľ SmartMen si vážime našich zákazníkov. Bonusový program s darčeky k nákupu a zľavami sme rozšírili o vernostný program. Na Vašu budúcu objednávku môžete získať automaticky zľavu 5% z predchádzajúceho nákupu.

Odmena za opakované nákupy v eshope SmartMen.sk - 5% späť na budúce objednávky

Vernostný program výrobca pánskych košieľ SmartMen

Nakúpili ste prvýkrát v eshope výrobcu pánskych košieľ SmartMen? Automaticky Vám 5% z nákupu schováme ako zľavu na Váš budúci nákup vo forme kreditov. Kredity môžete použiť priamo k platbe v nákupnom košíku.

Zrozumiteľno a jednoducho

Stačí sa zaregistrovať, aby sme Vám kredity mali kde spravovať. V sekcii osobných údajov ako je adresa, kontakty a prehľad skorších objednávok si môžete stav svojho kreditného konta kedykoľvek skontrolovať. Suma nasporených kreditov nie je nijako obmedzená. Platnosť kreditov nie je nijako obmedzená. Kredity môžete uhradiť treba celú budúcu objednávku.

Vyhradzujeme si právo bonusový systém do budúcnosti meniť. Veríme, že skôr prídeme ešte s ďalším zvýhodnením. Tento vernostný systém ponúkame od 16.4.2018 - v nasledujúcich mesiacoch ho meniť nebudeme.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním stránok s ich používaním súhlasíte. Viac info o cookies v tomto odkaze.